Oaza 2022 – Murzasichle

WYJAZD WAKACYJNY WSPÓLNOTY RADOSNE SERCA

W dniach 13.08.2022 – 20.08.2022 w Murzasichle odbyła się oaza połączona z turnusem rehabilitacyjno- wypoczynkowym naszego Stowarzyszenia.

Podczas całego wyjazdu nasi niezawodni wolontariusze starali się jak najlepiej zorganizować czas podopiecznym stowarzyszenia. Organizowali między innymi: zajęcia muzyczne, muzyczno- ruchowe, zabawy z chustą animacyjną, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne np. lepienie z masy solnej, lepienie z gliny, malowanie farbami i wiele innych. Odbyły się również zajęcia kreatywne, na których każdy z uczestników mógł stworzyć dla siebie mała myszkę z materiałów, które pochodziły częściowo z recyklingu. Nie zabrakła także zajęć z wielkimi bańkami, które robiły niesamowite wrażenie. W ciągu dnia mieliśmy także czas na wspólne rozmowy przy kawie czy gry planszowe. Każdy dzień naszego wyjazdu zaczynaliśmy i kończyliśmy wspólną modlitwą.

Ale to nie koniec, wybraliśmy się także na przejażdżkę dorożkami, aby trochę lepiej poznać okolicę oraz historię tego miejsca.

Korzystając z pogody wyruszyliśmy także na krótką pieszą wędrówkę do lokalnej lodziarni, aby posmakować tamtejszych lodów.

Kolejnym punktem naszego wyjazdu wakacyjnego były zajęcia zorganizowane specjalnie dla nas w parku linowym. Tam każdy z nas mógł sprawdzić swoje siły na wyznaczonym torze z przeszkodami oraz przejść go pod okiem opiekuna.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wolontariuszom, którzy bezinteresownie poświęcili swój czas, aby pomóc i sprawić radość innym. Dziękujemy także wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji tego wyjazdu. Dziękujemy za dofinansowanie z Urzędu Gminy Chełmiec, a także dziękujemy za wsparcie firmom Bruk-Bet, Technobud, Piwniczanka oraz wszystkim, którzy wsparli nas swoją pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *