Spotkanie Opłatkowe

9 stycznia w Zespole Szkół w Biczycach Dolnych odbyło się Spotkanie Opłatkowe Radosnych Serc. To świąteczne spotkanie to niezwykła okazja do zebrania całej Wspólnoty w jednym miejscu, a na szczęście jest nas dużo! 🙂

Po przygotowaniu sali przez wolontariuszy, około godziny 16-stej rozpoczęliśmy wspólne świętowanie.
Tradycyjnie wysłuchaliśmy fragmentu Pisma Świętego, pomodliliśmy się i podzieliliśmy się opłatkiem.
Potem zasiedliśmy do pysznego barszczu, krokiecików i mnóstwa ciast i owoców. Nie zabrakło również radosnego śpiewania kolęd!

Spotkanie opłatkowe to też czas, kiedy okazujemy wdzięczność dla dzielnego zaangażowania wolontariuszy. Za ubiegłoroczną pracę Tytułem Wolontariusza Roku wyróżniona została Kasia Jurczak, która sprawia, że funkcjonujemy żywiołowo i sprawnie oraz Klaudia Król ze swoją artystyczną duszą. Wyróżniona została również ciocia Marysia Wójs za ogromny wkład w tworzenie pięknych przedmiotów na kiermasze. Po raz pierwszy przyznaliśmy Tytuł Honorowego Członka Stowarzyszenia, który otrzymał Maciej Kwolek. Oczywiście o nikim nie zapominamy i serdecznie dziękujemy wszystkim należącym do Radosnym Serc, jak i tym, którzy nam kibicują i nas wspierają. Jak zawsze u nas całe spotkanie wypełnione było uśmiechem i radością.

Przecież pamiętamy o tym, że nikt z nas nie ma tego, co mamy razem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *